COB SLIM LED-szalag 6W/m 24V védelem nélkül IP20
Leírás
A COB LED-csíkokat foszforral burkolják, ami egyenletes fényt biztosít és növeli a kiütési szöget.
Az alacsony minőségű LED szalagokkal ellentétben a miénk nem veszítik el gyorsan fényerejüket, és nem áll fenn az egyes LED-ek véletlenszerű meghibásodásának veszélye.
A 6W/m teljesítmény mellett a szalag akár 620lm/m fényt is kibocsát. A LED-ek sűrűsége 504 db/m, így a csík teljes hosszában egyenletesen világít. Ezt a szalagot be kell ragasztani alumínium sínek a LED-ek hőleadása miatt. A szalagok kék, öntapadó fóliával vannak ellátva, amely kiválóan tapad az alaphoz. Az alapnak simának kell lennie és a szalag felragasztása előtt alaposan zsírtalanítani kell.
Az öv IP20 védettséget ér el, ami azt jelenti, hogy nem védett a víz és a por ellen. Minden általunk kínált LED-szalag állítható fényerejű.
A feltüntetett ár a LED-szalag 1 méterére vonatkozik. Egy hagyományos köteg hossza 5 méter. Igyekszünk a szalagokat lerövidíteni úgy, hogy az Ön által rendelt hosszra már hálózati kábel csatlakozzon, de hálózati kábel nélküli szalagot is kaphat. Ezért javasoljuk, hogy használja ki a széles körű tápcsatlakozók.
Amennyiben 5 méternél hosszabb LED-szalagot készül bekötni, javasoljuk a szalagot mindkét végéről táplálni, ezáltal nem kockáztatja a fényerősség látható csökkenését.
Ha nem tudja, hogyan kell felszerelni a LED-szalagot, használja az itt található utasításokat.
Ennek a szalagnak a leggyakoribb felhasználási területei: fő- és díszvilágításként, konyhai munkalap megvilágításaként, gipszkarton mennyezetben közvetett világításként, munkateremben és irodákban, folyosókon, kirakatvilágításként, ruhatárak, lépcsőházak, mennyezetek, vitrinek, polcok, tükrök, üzletek és kirakatok árui, múzeumok kiállítási tárgyai vagy bárok stílusos világítása.
Hasonló termékek
| 3M öntapadó szalag | IGEN |
| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher |
| A szalag magassága | 2 mm |
| A szalag szélessége | 5 mm |
| Bemeneti feszültség | DC 24 V |
| Élethosszig tartó (?) | akár 50 000 óra |
| Elválaszthatóság | 13,89 mm-enként |
| Fényáram (?) | 580 lm/m, 620 lm/m, 655 lm/m |
| Garancia | 3 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| LED chip típus (?) | Sanan |
| LED-ek száma | 504 LED/m |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Munkahőmérséklet | -15°C-tól max. 60°C-ig |
| Orsós tekercs | 5 m |
| Sugárzási szög (?) | 180° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 6 W/m |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
