Mennyezeti lámpa Estera Wood fa dekorral 3x G9 izzóhoz
Leírás
A ESTERA WOOD mennyezeti lámpa a letisztult modern dizájnt a természetes elemekkel ötvözi. A fehér üveg gömbök, a világos fenyőfa dekoráció és a finom fém részletek kombinációja egy elegáns lámpát hoz létre, amely tökéletesen kiegészíti a skandináv, minimalista vagy scandic-eco stílusú enteriőröket.
Három kerek üveg lámpaernyő biztosítja az egyenletes és kellemesen szórt világítást. Tiszta kialakításának köszönhetően a lámpa alkalmas nappaliba, hálószobába, étkezőbe, dolgozószobába és stílusos gardróbba is. A természetes fa és a fehér szín kombinációja légies és időtlen hatást kelt.
A lámpa szerkezete fából, lakkozott acélból és műanyag elemekből készült. A lámpa három G9 foglalatot használ 8 W maximális teljesítménnyel LED izzónként. Az IP20 védettség beltéri használatra szolgál.
A lámpa méretei 470 mm szélesség, 220 mm mélység és 170 mm magasság. Az egyes üveg gömbök átmérője 120 mm. A mennyezeti alap átmérője 100 mm, magassága 25 mm. A gyártó 5 év hosszabbított garanciát biztosít.
Hasonló termékek
| Anyag | fa, fém, műanyag |
| Árnyék színe | fehér |
| Árnyékoló anyag | üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 3x 8W |
| Méretek | 470 x 170 x 220 mm |
| Termék színe | famintázat |
| Türelem | G9 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
