Estera Wood mennyezeti lámpa fa dekorral 4x G9 izzóhoz
Leírás
A ESTERA WOOD mennyezeti lámpa a letisztult modern dizájnt a természetes elemekkel ötvözi. A fehér üveg gömbök, a világos fenyőfa dekoráció és a finom fém részletek kombinációja egy elegáns lámpát hoz létre, amely tökéletesen kiegészíti a skandináv, minimalista vagy scandic-eco stílusú enteriőröket.
Három kerek üveg lámpaernyő biztosítja az egyenletes és kellemesen szórt világítást. Tiszta kialakításának köszönhetően a lámpa alkalmas nappaliba, hálószobába, étkezőbe, dolgozószobába és stílusos gardróbba is. A természetes fa és a fehér szín kombinációja légies és időtlen hatást kelt.
A lámpa szerkezete fából, lakkozott acélból és műanyag elemekből készült. A lámpa négy G9 foglalatot használ LED izzókhoz, egyenként maximum 8 W teljesítménnyel. Az IP20 védettség beltéri használatra szolgál.
A lámpatest méretei 650 mm széles, 230 mm mély és 170 mm magas. Az egyes üveg gömbök átmérője 120 mm. A mennyezeti alap átmérője 100 mm, magassága 25 mm. A gyártó 5 év hosszabbított garanciát biztosít.
Hasonló termékek
| Anyag | fa, fém, műanyag |
| Árnyék színe | fehér |
| Árnyékoló anyag | üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 4x 8W |
| Méretek | 650 x 170 x 230 mm |
| Termék színe | famintázat |
| Türelem | G9 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
