GoSmart öntözésidőzítő 1 kimenettel
Leírás
Takarítson meg időt a kertgondozásban intelligens öntözőórával, amely lehetővé teszi az öntözés kényelmes vezérlését közvetlenül mobiltelefonjáról. A Bluetooth 5.0 vezeték nélküli kapcsolaton és az EMOS GoSmart, Tuya, Smart Life és LIDL alkalmazásokkal való kompatibilitáson keresztül az öntözés folyamatosan az Ön irányítása alatt áll – akár otthon, akár útközben van. A hangalapú asszisztensek, mint például az Amazon Alexa vagy a Google Assistant általi vezérlés is támogatott. Az alkalmazásban könnyedén megtervezheted az öntözés idejét, nyomon követheted az előzményeket és az akkumulátorok aktuális állapotát, valamint kihasználhatod az eső esetén 24, 48 vagy 72 órás halasztás praktikus funkcióját, amely vizet takarít meg és megelőzi a felesleges túlöntözést.
A készüléket megbízható, egész szezonos működésre tervezték, és IP54 védettséggel vízálló. Az eső esetén történő 24, 48 vagy 72 órás öntözés elhalasztásának köszönhetően vizet takarít meg, és megakadályozza a felesleges túlöntözést. A mobilvezérlésen kívül az öntözés közvetlenül a készüléken gombbal manuálisan is elindítható. A készüléket négy AA elem táplálja, és a beszerelése egyszerű – az óra csatlakoztatható a szokásos, 1" vagy 3/4" menetes csapokhoz. A maximális üzemi nyomás 8 bar, az áramlási sebesség pedig akár 35 liter percenként, ami elegendő teljesítményt biztosít még a nagyobb igénybevételű öntözőrendszerek számára is.
A távoli vezérléshez csatlakozás szükséges egy Zigbee átjáróhoz, amely nem része a csomagnak.
| Áramforrás | elemek (4× AA) |
| Átviteli frekvencia | Bluetooth |
| Bluetooth protokoll | Bluetooth 5.0 |
| Garancia | 2 év |
| Hangvezérlés | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Kompatibilis alkalmazások | TUYA, SMART LIFE, EMOS GoSmart, LIDL |
| Lefedettség (?) | IP54 |
| Méretek | 120 x 160 x 55 mm |
| Maximális áramlási sebesség | 35 l/perc |
| Üzemi víznyomás | 0,5 - 8 bar |
| Beviteli szál | 1", 3/4" |
| Kimeneti szál | 3/4" |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
