Mechanikus öntözőóra 1 kimenettel
Leírás
Élvezze a kényelmes és takarékos öntözést a manuális időzítővel, amely lehetővé teszi, hogy könnyen beállítsa, milyen gyakran és mennyi ideig öntözze a kertjét. Egyszerűen forgassa el a vezérlőket, és válassza ki a kívánt öntözési intervallumot (1-72 óra) és időtartamát (3-120 perc). Az akkumulátoros működésnek és a beépített vízszűrőnek köszönhetően az időzítő teljesen önálló, és nem igényel bonyolult telepítést.
A készülék vízálló, IP54 védelemmel. A beépített redukciónak köszönhetően könnyen csatlakoztatható a szokásos 1" vagy 3/4" menetes csapokhoz. Megbízható működés biztosított 8 bar nyomásig és 35 liter/perc áramlási sebességig, így ideális gyep, virágágyások vagy üvegházak öntözésére. A praktikus LED visszajelző ráadásul figyelmeztet az alacsony akkumulátorszintre.
Ezzel a segítővel biztos lehet benne, hogy kertje pontosan annyi vizet kap, amennyire szüksége van – anélkül, hogy Önnek folyamatosan jelen kellene lennie.
| Áramforrás | elemek (2x AA) |
| Garancia | 2 év |
| Lefedettség (?) | IP54 |
| Méretek | 140 x 155 x 75 mm |
| Maximális áramlási sebesség | 35 l/perc |
| Üzemi víznyomás | 0,5 - 8 bar |
| Beviteli szál | 1", 3/4" |
| Kimeneti szál | 3/4" |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
