Fekete mennyezeti/fali lámpa Twist GU10 izzóhoz
Leírás
Mennyezeti és fali lámpa TWIST fekete kivitelben, modern technikai dizájnnal és magas funkcionalitással tűnik ki, amelynek köszönhetően kiválóan alkalmas a jelenlegi belső terekbe. Az elegáns matt fekete kivitel markáns karaktert kölcsönöz a lámpatestnek, és lehetővé teszi a könnyű kombinálást minimalista, ipari és modern stílusú terekkel. Az alumínium, acél és üveg konstrukció szilárdságot, tartósságot és hosszú élettartamot biztosít a mindennapi használat során.
A lámpatest fő előnye az elforgatható és dönthető fej, amely lehetővé teszi a fény pontos irányítását az aktuális igényeknek megfelelően. A lámpatest GU10 foglalattal van felszerelve 10 W maximális teljesítményű LED izzóhoz, így pontosan az igényelt hangulatnak megfelelően választhatja meg a fény intenzitását és színét. A magas IP65 védettségnek köszönhetően a lámpatest alkalmas fürdőszobákba, fedett kültéri helyiségekbe vagy más, fokozott páratartalmú és porosságú helyekre is.
A TWIST modell kiválóan alkalmas fürdőszobák, előterek, teraszok, folyosók vagy modern kereskedelmi belső terek megvilágítására. Kiválóan alkalmas akcentvilágításként is, konkrét térrészek vagy dekorációk kiemelésére. Kompakt méretei és letisztult vonalai univerzális lámpatestté teszik a felhasználási lehetőségek széles spektrumához.
Hasonló termékek
| Anyag | fém, üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 2 év |
| Lefedettség (?) | IP65 |
| Max. fogyasztás | 10 W |
| Méretek | ø94 x 125 mm |
| Termék színe | fekete |
| Türelem | GU10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
