Fekete LED spot izzó 5W GU10 230V
Leírás
A LED spot izzók közvetlen helyettesítői a hagyományos spot izzóknak, megtartva az eredeti paramétereket, mint a sugárzási szög, forma és a GU10 foglalat. A hagyományos halogén izzókhoz képest jelentős energiamegtakarítást kínálnak. Az 5 W teljesítményű változat 408 lm fényerősséget ér el, így könnyedén helyettesíti a lényegesen nagyobb teljesítményű halogén izzót.
Az izzó bekapcsolás után azonnal, késlekedés nélkül világít teljes erővel. A LED technológia az energia nagy részét fényre, nem pedig hőre alakítja át, ami korlátozza a felmelegedést és hozzájárul a hosszabb, akár 12 500 órás élettartamhoz. Ezáltal alkalmas a mindennapi használatra, gyakori csere nélkül.
Hasonló termékek
| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 12 500 óra |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram (?) | 372 lumen, 408 lumen |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K, 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | ø50 x 56 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 5 W |
| Türelem | GU10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
