Fekete LED spot izzó 3W GU10 MR11 230V
Leírás
A LED spotlámpa közvetlenül helyettesíti a halogén spotlámpákat, miközben megtartja az eredeti paramétereket, mint például a sugárzási szöget, az MR11 formát és a GU10 foglalatot. A hagyományos halogén izzókhoz képest jelentős energiamegtakarítást kínálnak. A 3 W teljesítményű változat 400 lm fényerőt biztosít, így könnyedén helyettesíti a lényegesen nagyobb teljesítményű halogén izzót.
Az izzó bekapcsolás után azonnal, késlekedés nélkül világít teljes erővel. A LED technológia az energia nagy részét fényre, nem pedig hőre alakítja át, ami korlátozza a felmelegedést és hozzájárul a hosszabb, akár 12 500 órás élettartamhoz. Ezáltal alkalmas a mindennapi használatra, gyakori csere nélkül.
Hasonló termékek
| A fény színe | meleg fehér |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 12 500 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 400 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | ø35 x 46 mm |
| Sugárzási szög (?) | 36° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 3 W |
| Türelem | GU10 |
| Izzó típusa | MR11 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
