Fehér rögzíthető LED-panel, szögletes, 120 x 120mm 6W CCT Economy+
Leírás
Megfizethető tér 6W teljesítményű CCT Economy+ LED panel és 120,8 x 120,8 mm-es méretben mennyezetre vagy falra szerelhető. A felületre szerelhető lámpatestek kategóriájába tartozik, ami a felhelyezett kerettel ellátott kialakításán is látszik. A fehér kivitel visszafogottan mutat, és könnyen illeszkedik modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt.
LED panel van minőségi Cree SMD LED chipekkel felszerelt, amelyek hosszú élettartamot, megbízható működést és egyenletes megvilágítást biztosítanak az egyes diódák látható pontjai nélkül. 630 lumen fényáram 120°-os sugárzási szöggel együtt kellemes és kellően széles megvilágítást biztosít otthonok, folyosók, irodák, konyhák, bemutatótermek, előterek vagy tárgyalók számára.
Ennek a modellnek nagy előnye a beépített DIP kapcsoló a színhőmérséklet megváltoztatásához. Maga a telepítés előtt egyszerűen kiválaszthatja, hogy a 3000K hőmérsékletű meleg fehér fényt, a 4000K hőmérsékletű, semleges nappali fehér fényt vagy a 6500K hőmérsékletű hideg fehér fényt részesíti előnyben.
A kiváló minőségű tápegység és a tartós konstrukció hozzájárul a megbízható működéshez és a hosszú 30 000 órás élettartamhoz. A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nem érzékeny a gyakori kapcsolgatásra, nem ad ki kellemetlen hangokat, és a modern LED technológiának köszönhetően a hagyományos lámpatestekhez képest kevésbé melegszik fel. Előnye továbbá az alacsony energiafogyasztás és a karbantartásmentes működés.
A termékre 6 év extra garanciát vállalunk.

| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Anyag | műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram (?) | 630 lm |
| Garancia | 6 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000-6500 K |
| LED chip típus (?) | LED SMD Cree |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 120,8 x 120,8 x 30,7 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 120 x 120 mm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 45°C |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 120° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 6 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
