Fehér beépíthető szögletes LED panel 120 x 120mm 6W CCT Economy+
Leírás
Az ár-érték arányú, négyzet alakú, 6W teljesítményű CCT Economy+ LED panel és 120,5 x 120,5 mm-es méretei ideális megoldást jelentenek mennyezeti vagy fali beépítésre. A süllyesztett lámpatestek kategóriájába tartozik, és a rugóknak köszönhetően a telepítés gyors és egyszerű. A beszereléshez 110 x 110 mm-es nyílásra van szükség. A fehér kivitel visszafogottan mutat, és könnyen illeszkedik modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt.
A LED panel minőségi Cree márkájú SMD LED chipekkel van felszerelve, amelyek hosszú élettartamot, megbízható működést és egyenletes megvilágítást biztosítanak az egyes diódák látható pontjai nélkül. A 630 lumen fényáram 120°-os sugárzási szögével kellemes és kellően széles megvilágítást biztosít otthonok, előszobák, irodák, konyhák, bemutatótermek, előcsarnokok vagy tárgyalók számára.
Ennek a modellnek nagy előnye az integrált DIP kapcsoló a színhőmérséklet megváltoztatásához. Maga a telepítés előtt egyszerűen kiválaszthatja, hogy a 3000K hőmérsékletű meleg fehér fényt, a 4000K hőmérsékletű, semleges nappali fehér fényt vagy a 6500K hőmérsékletű hideg fehér fényt részesíti előnyben.
A minőségi tápegység és a tartós konstrukció hozzájárul a megbízható működéshez és a hosszú, akár 30 000 órás élettartamhoz. A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nem érzékeny a gyakori kapcsolgatásra, nem ad ki kellemetlen hangokat, és a modern LED technológiának köszönhetően a hagyományos lámpatestekhez képest kevésbé melegszik fel. Előnye továbbá az alacsony energiafogyasztás és a karbantartásmentes működés.
A termékre 6 év extra garanciát vállalunk.

| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Anyag | műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram (?) | 630 lm |
| Garancia | 6 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000-6500 K |
| LED chip típus (?) | LED SMD Cree |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 120,5 x 120,5 x 28,4 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 120 x 120 mm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 45°C |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 120° |
| Szerelőnyílás (?) | 110 x 110 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 6 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
