Fehér beépíthető LED panel rugókkal 30 x 120cm 40W UGR Economy
Leírás
A 30 x 120 cm, 40 W teljesítményű LED panel energiatakarékos és megbízható világítási megoldást kínál 100 lm/W hatékonysággal és 4000 lm fényárammal.
A csomag rögzítő klipszeket is tartalmaz. LED panelek gipszkartonba süllyesztett beépítéséhez. A csomag 4 db konzolt tartalmaz a panel stabil és biztonságos rögzítéséhez.
A mikroprízmás UGR burkolat egyenletes fényt biztosít és jelentősen csökkenti a kellemetlen vakítást, ami hozzájárul a magasabb vizuális komfortérzethez hosszan tartó munka vagy tartózkodás esetén a helyiségben.
A LED panel dimmelhető, miután a nem dimmelhető meghajtót egy kompatibilis dimmelhető tápegységre cserélte. Ezután a lámpatest triakos dimmerrel vezérelhető.
Megbízható kivitel, csendes működés zúgás nélkül és akár 50 000 órás élettartam egészül ki a meghosszabbított 3 éves garanciával.




A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nagy fényerővel rendelkezik, és nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra. Vékony kialakításának köszönhetően elegánsnak tűnik, nem melegszik túl, és az egyes LED diódák nem láthatók. Természetes a csendes és karbantartásmentes működés hosszú élettartammal.
A lámpatest alkalmas mindennapi, hosszan tartó világításra, körülbelül 10-12 órán keresztül naponta. A hosszabb folyamatos üzemeltetés befolyásolhatja a termék élettartamát és a garancia elvesztéséhez vezethet.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 4000 lm |
| Garancia | 3 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 295 x 1195 x 35 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 40°C |
| Shape | téglalap alakú |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Szerelőnyílás (?) | 275 x 1175 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
