Fehér beépíthető LED panel rugókkal 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Leírás
A 30 x 120 cm-es, 40 W teljesítményű LED panel energiatakarékos és megbízható világítást biztosít, magas, 120 lm/W hatékonysággal és 4800 lm fényárammal. Kellemes, napfény fehér fényt 4000K színhőmérsékleten bocsát ki, amely természetes hatást kelt, és egyenletes megvilágítást biztosít a térben, vakítás és kellemetlen villogás nélkül.
A csomag rögzítő klipszeket is tartalmaz. LED panelek gipszkartonba süllyesztett beépítéséhez. A csomag 4 db konzolt tartalmaz a panel stabil és biztonságos rögzítéséhez.
IP65 védettségű strapabíró konstrukció vízálló LED meghajtóval kombinálva lehetővé teszi használatát magasabb páratartalmú vagy poros környezetben is. A függő LED panel alkalmas például vendéglátóhelyiségekbe, zuhanyzókba és öltözőkbe, fitnesztermekbe, laboratóriumokba, élelmiszeripari üzemekbe, autómosókba vagy más olyan helyekre, ahol megbízható és tartós világításra van szükség.
A LED panel dimmelhető az eredeti nem dimmelhető meghajtó kompatibilis dimmelhető tápegységre való cseréje után. Ezután a lámpatest triakos dimmerrel vezérelhető. Fontos azonban figyelembe venni, hogy a fényerőszabályozható tápegység már nem érheti el ugyanazt az IP-védelmi szintet, mint az eredeti meghajtó, ami befolyásolhatja a lámpatest teljes védettségét.
A minőségi alumíniumkeret biztosítja a hatékony hőelvezetést, a nagy mechanikai ellenállást és a akár 50 000 órás hosszú élettartamot. A meghosszabbított 5 év garancia a megbízható működés és a minőségi kivitelezés garanciája.




A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nagy fényerővel rendelkezik, és nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra. Vékony kialakításának köszönhetően elegánsnak tűnik, nem melegszik túl, és az egyes LED diódák nem láthatók. Természetes a csendes és karbantartásmentes működés hosszú élettartammal.
A lámpatest alkalmas mindennapi, hosszan tartó világításra, körülbelül 10-12 órán keresztül naponta. A hosszabb folyamatos üzemeltetés befolyásolhatja a termék élettartamát és a garancia elvesztéséhez vezethet.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 4800 lm |
| Garancia | 5 év |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP65 |
| Méretek | 295 x 1195 x 35 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Shape | téglalap alakú |
| Sugárzási szög (?) | 112° |
| Szerelőnyílás (?) | 275 x 1175 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
