COB LED-szalag 10W/m 12V védelem nélkül IP20 Projekt 50m tekercs
Leírás
A 12V-os, 10W/m teljesítményű COB LED szalag kiemelkedik a homogenizált, pontmentes fényhatás révén, amelyet a luminozoforba ágyazott technológia biztosít, ami egyúttal növeli a kisugárzási szöget. A hagyományos LED szalagokkal ellentétben így folyamatos fénysort hoz létre, és még közvetlen rálátás esetén is professzionálisnak tűnik.
A nagy, 480 LED/m sűrűségű LED chipek stabil fényteljesítményt biztosítanak akár 1100 lm/m, valamint hosszú távú megbízhatóságot gyors fényerőcsökkenés vagy egyes diódák kiesése nélkül. Az eredmény a fényteljesítmény és a fényminőség kiváló aránya, amelyet mindennapi használat során, mind igényesebb projektekben értékelni fog.
Újdonságként ez a LED szalag projekt változatban 50 méteres tekercsben érhető el, ami nagyobb kényelmet biztosít a kiterjedtebb telepítések során, és minimalizálja a több rövidebb szakasz összekötésének szükségességét. Megtartja a minőségi COB szalag minden tulajdonságát – nagy megbízhatóság, egyenletes világítás és hosszú élettartam.
A megfelelő működés és élettartam érdekében a LED szalagot alumínium profilba kell beszerelni, amely biztosítja a hatékony hőelvezetést. A szalag hátoldala minőségi, nagy tapadású 3M 300LSE öntapadó réteggel van ellátva, a felületnek simának, tisztának és zsírtalanítottnak kell lennie. 10 méternél hosszabb vonal esetén javasoljuk a LED szalag mindkét végéről történő táplálását, ezzel minimalizálva a feszültségesést és megőrizve az egyenletes világítást a teljes hosszon.
A szalag IP20 védettséggel rendelkezik, így nedvességtől vagy portól való közvetlen érintkezés nélküli belső térbe való, és természetesen a dimmelhetőség is lehetséges.
Az ár 1 méter LED szalagra vonatkozik. Ez a típus 50 méteres projekt tekercsben szállítható. A szalag tápkábelekkel vagy azok nélkül is szállítható, ezért javasoljuk a megfelelő tápcsatlakozók kiválasztását a konkrét telepítésnek megfelelően.
A LED szalag kiváló értékeket ér el a színek visszaadásának hűségében, CRI meghaladja a 90-et. A CRI azt fejezi ki, hogy a fény milyen mértékben torzítja el az alatta megfigyelt tárgyak színeit a referencianyaghoz képest – minél magasabb az érték, annál természetesebbek és hűségesebbek a színek. Ezért ideális olyan helyiségekbe, ahol fontos a minőségi és természetes megvilágítás.

A kiváló minőségű kivitelezés, a stabil teljesítmény és a kiváló színvisszaadás kombinációjának köszönhetően ez a COB LED szalag alkalmas mind fő-, mind dekorációs világításra. Alkalmazható például konyhabútorok, munkafelületek, álmennyezetek, irodák, folyosók, kirakatok, vitrinek, polcok, tükrök megvilágítására, vagy termékek és kiállítási tárgyak megvilágítására, ahol a színvisszaadás hűsége és a fény egyenletessége a hangsúlyos.
Ha nem tudja, hogyan kell felszerelni a LED-szalagot, használja az itt található utasításokat.
| A fény színe | extra meleg fehér, meleg fehér, nappali fehér, hideg fehér |
| A szalag magassága | 2,4 mm |
| A szalag szélessége | 10 mm |
| Bekapcsolás max. hossza | 5 m (10 m, ha mindkét végén csatlakoztatva van) |
| Bemeneti feszültség | DC 12 V |
| Élethosszig tartó (?) | akár 50 000 óra |
| Elválaszthatóság | 2,5 cm-enként |
| Fényáram (?) | 650 lm/m, 1000 lm/m, 1050 lm/m, 1100 lm/m |
| Garancia | 3 év |
| Színhőmérséklet (?) | 2000K, 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| LED-ek száma | 480 LED/m |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Munkahőmérséklet | -15°C akár max. 45°C |
| Orsós tekercs | 50 m |
| Sugárzási szög (?) | 180° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >90Ra |
| Teljesítmény (?) | 10 W/m |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
