Bézs Lava mennyezeti lámpa G9 izzóhoz
Leírás
Hasonló termékek
| Anyag | fém |
| Árnyék színe | konyak |
| Árnyékoló anyag | üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 10 W |
| Méretek | ø170 x 235 mm |
| Termék színe | bézs |
| Türelem | G9 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
