Bézs Lava állólámpa 3x G9 izzóhoz
Leírás
Az LAVA állólámpa első pillantásra lenyűgöz a folyékony láva ihlette organikus formákból merítő, eredeti dizájnjával. A homokszínű, bézs árnyalatú, szabálytalan formájú üveg lámpaburák egyedi fény- és árnyjátékot hoznak létre, amely jellegzetes hangulatot és eleganciát kölcsönöz az enteriőrnek.
A fémváz, harmonikus bézs tónussal és dizájner üveggel kombinálva elegánsnak és természetesnek tűnik, miközben továbbra is kellően univerzális a modern és a glamour enteriőrök számára. A lámpa kiválóan alkalmas nappaliba, hálószobába és reprezentatív helyiségekbe, ahol akár markáns szoliterként, akár kiegészítő világításként is funkcionálhat.
Több fényforrásának köszönhetően kellemes, szórt fényt biztosít, amely kiemeli a tér textúráit és részleteit. A vezérlés a tápkábelen található praktikus kapcsolóval történik.
A lámpa három G9 foglalatú, maximum 8 W teljesítményű izzóhoz való, az izzók nem részei a csomagnak.
A lámpa méretei: az alap átmérője 300 mm, magassága pedig 1510 mm. Az IP20 védettségi fokozat alkalmas beltéri használatra, és a gyártó 5 év meghosszabbított garanciát biztosít.
Hasonló termékek
| Anyag | fém |
| Árnyék színe | füstös |
| Árnyékoló anyag | üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 3x 8W |
| Méretek | ø300 x 1510 mm |
| Termék színe | bézs |
| Türelem | G9 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
