Barna mennyezeti lámpa Top 80mm GX53 izzóhoz
Leírás
A barna színű TOP mennyezeti lámpatest lenyűgöz egyszerű, minimalista dizájnjával és kompakt hengeres formájával, amelynek köszönhetően könnyen illeszkedik modern és időtlen enteriőrökbe. A finoman texturált felületű barna kivitel elegánsnak és természetesnek hat, így a lámpatest alkalmas például előszobákba, konyhákba, hálószobákba, háztartási helyiségekbe vagy kereskedelmi helyiségekbe.
A modell GX53 foglalatú, legfeljebb 11 W teljesítményű LED izzóhoz való. Ennek köszönhetően a fény intenzitása és színe könnyen beállítható az adott térhez és a kívánt hangulathoz igazodva. Az égőt a csomagolás nem tartalmazza.
A lámpa átmérője 80 mm, magassága pedig mindössze 40 mm, így nagyon feltűnésmentesnek tűnik, és alacsony belmagasságú helyiségekbe is alkalmas. A lámpa önmagában és nagyobb, több lámpából álló összeállításokban is használható, ahol egységes és praktikus világítást biztosít az egész tér számára. A lakkozott acélból és műanyagból készült minőségi kivitelezést a meghosszabbított, 5 éves garancia hangsúlyozza.
Hasonló termékek
| Anyag | fém, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 11 W |
| Méretek | ø80 x 40 mm |
| Shape | kerek |
| Termék színe | barna |
| Türelem | GX53 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
