LED izzó 8W GX53
Leírás
A GX53 foglalatú LED izzó praktikus és energiatakarékos megoldást kínál alacsony szerkezeti magasságú lámpatestekhez, mint például sínrendszerek vagy álmennyezeti lámpák. A széles, 180°-os világítási szögnek köszönhetően egyenletes fényt biztosít jelentős árnyékok nélkül.
Meleg fehér fényt biztosít 3000K hőmérsékleten, amely kellemes és kényelmes légkört teremt a mindennapi használatra. A 560 lm fényáram elegendő teljesítményt biztosít kisebb helyiségek kiegészítő és fő világításához.
Az izzó AC 230 V tápellátásra alkalmas és 8 W teljesítményű, ami alacsony energiafogyasztást biztosít. A fehér színű műanyagból készült szerkezet diszkrét megjelenésű, és jól illeszkedik a legtöbb lámpatestbe.
Az izzó méretei: átmérő 74 mm, magasság 26 mm. Az élettartam elérheti akár a 15 000 órát is.
| A fény színe | meleg fehér |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 15 000 óra |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram (?) | 560 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 74 x 26 mm |
| Sugárzási szög (?) | 230° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 8 W |
| Türelem | GX53 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
