Szobai manuális vezetékes termosztát P5604
Leírás
Helyi manuális vezetékes termosztát P5604 segít ideális hőkomfortot biztosítani otthonában, irodájában vagy nyaralójában egész évben. A tekerőgomb egyszerű elforgatásával beállíthatja a kívánt hőmérsékletet 5°C és 35°C között, akár télen fűteni, akár nyáron hűteni szeretne. A megvilágítással és nagy számjegyekkel ellátott, áttekinthető kijelzőnek köszönhetően mindig tökéletes áttekintést kap az aktuális és a beállított hőmérsékletről.
A termosztát 0,5°C-os lépésekben nagyon pontos hőmérséklet-beállítást tesz lehetővé, és 0°C és 40°C között mér 0,1°C-os pontossággal. Fűtési rendszerekkel és légkondicionálókkal való használatra alkalmas, megbízhatóan megakadályozza a túlmelegedést vagy a hirtelen hőmérsékletcsökkenést. Az fagyás elleni védelem funkció sem hiányzik, amely különösen a ritkábban fűtött helyiségekben való használat során hasznos.
A forgókerékkel történő manuális vezérlés egyszerű és intuitív – valóban bárki el tudja végezni a használati útmutató elolvasása nélkül. A termosztátot ezért az idősebb felhasználók vagy azok is értékelni fogják, akik a klasszikus vezérlést részesítik előnyben az érintőképernyőkkel szemben.
Az áramellátást két AAA elem, amelyek a csomag részét képezik. Az elemcsere szükségességéről az akkumulátor állapotjelzője tájékoztat. A csomagban csavarokat és tipliket is talál a falra történő egyszerű rögzítéshez. A 30 × 120 × 77 mm-es kompakt méretek és a fehér kivitel biztosítják, hogy a termosztát ne zavarja meg egyetlen belső tér megjelenését sem, és minden mindennapi kényelem észrevétlen, de hasznos részévé váljon.
| Állítható hőszóródás | ±0,2°C |
| Áramforrás | elemek (2x AAA) |
| Hőmérséklet beállítása | 5°C-tól 35°C-ig, 0,5°C-os lépésekben |
| Háttérvilágítású kijelző | IGEN |
| Hőmérséklet mérése | 0 °C akár 40 °C, 0,1 °C felbontás |
| Méretek | 30 x 120 x 77 mm |
| Termék színe | fehér |
| Váltott terhelés | 8 A ellenállás szerint, 2 A induktív módon |
| BE/KI funkció | NO |
| Ünnepi funkció | NO |
| Visszaállítási funkció | NO |
| Hőmérséklet-kalibrálás | IGEN |
| Fagy elleni védelem | IGEN |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
