Króm LED tükörvilágító lámpa Gallery 62cm 20W
Leírás
A beépített LED fényforrás 20 W teljesítménnyel 4000K színhőmérsékletű, 2450 lm fényáramú természetes fehér fényt kínál. A fény természetes és alkalmas mindennapi tevékenységekre, ahol jó láthatóságra van szükség a színek torzítása nélkül.
A lámpa méretei 620 mm széles, 50 mm magas és 135 mm mély. A LED fényforrás élettartama akár 30 000 óra, és a gyártó 2 év garanciát vállal.
Hasonló termékek
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | fém, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 2450 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP44 |
| Méretek | 620 x 50 x 135 mm |
| Sugárzási szög (?) | 120° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 20 W |
| Termék színe | króm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
