Fekete mennyezeti lámpa Kantoor 4x E27 izzóhoz
Leírás
A KANTOOR fekete mennyezeti lámpa eredeti, geometrikus kialakításával hívja fel magára a figyelmet, amely modern és elegáns megjelenést kölcsönöz az enteriőrnek. Az erősen tagolt lámpabúra a fekete színnel kombinálva stílusos dekorációs elemet alkot, amely tökéletesen kiegészíti a modern, ipari és minimalista enteriőröket.
A lámpa szerkezete lakkozott acélból és műanyag elemekből készült. A geometrikus formájú lámpabúra egyedi karaktert kölcsönöz a lámpatestnek, miközben kellemesen szórja szét a fényt a térben. A fekete kivitel elegánsan és markánsan hat, így a lámpa a helyiség meghatározó elemévé válik.
A lámpa E27 foglalatokkal van felszerelve 15 W maximális teljesítményű LED izzókhoz. Nagyobb méreteinek és négy fényforrásának köszönhetően elegendő fényt biztosít a nappali, hálószoba, dolgozószoba vagy más lakóterek számára.
Praktikus előnye a lámpaernyő gyors rögzítése mágneses tartóval, amely megkönnyíti a telepítést és az azt követő karbantartást. Az IP20 védettség beltéri használatra szolgál. A lámpa méretei 520 mm szélesség, 520 mm hosszúság és 170 mm magasság. A gyártó 5 év hosszabbított garanciát biztosít.
Hasonló termékek
| Anyag | fém, műanyag, textíliák |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 4 x 15 W |
| Méretek | 520 x 170 x 520 mm |
| Shape | aszimmetrikus |
| Termék színe | fekete |
| Türelem | E27 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
