Fekete LED tükörmegvilágító lámpa Gallery 41,5cm 12W
Leírás
Fali fürdőszobai lámpa GALLERY fekete színben, minimalista, galériavilágítás ihlette dizájnnal tűnik ki. A vékony, lineáris kialakítás elegánsnak és feltűnőtlenségnek tűnik, így természetesen kiegészíti a tükör fölötti teret, vagy kiemeli a belsőépítészet kiválasztott elemeit.
A lámpa egyenletes és nem vakító világítást biztosít, amely ideális a mindennapi használatra a fürdőszobában. A 120°-os széles sugárzási szögnek köszönhetően a fény az egész felületen eloszlik, amit például sminkelés, borotválkozás vagy a térben való általános tájékozódás során értékelni fog.
A lámpatest teste fém és műanyag kombinációjából készült, matt fekete kivitelben, akril diffúzorral kiegészítve, amely biztosítja a lágy és kellemes fényt, éles árnyékok nélkül. IP44 védettséget nyújt a nedvesség és a fröccsenő víz ellen, így alkalmas fürdőszobai környezetben való használatra.
A beépített LED fényforrás 12 W teljesítménnyel semleges fehér fényt kínál 4000K hőmérsékleten, 1500 lm fényárammal. A fény természetes és alkalmas mindennapi tevékenységekre, ahol jó láthatóságra van szükség a színek torzítása nélkül.
A lámpatest méretei 415 mm szélesség, 50 mm magasság és 135 mm mélység. A LED fényforrás élettartama akár 30 000 óra, és a gyártó 2 év garanciát vállal.
Hasonló termékek
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | fém, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 1500 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP44 |
| Méretek | 415 x 50 x 135 mm |
| Sugárzási szög (?) | 120° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 12 W |
| Termék színe | fekete |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
