Fekete LED spot lámpa GERI 105mm 6,5W CCT billenthető kerettel
Leírás
A GERI beépíthető spotlámpa fekete színben praktikus világítási megoldást kínál modern otthoni és kereskedelmi terekbe. A minimalista, kerek, letisztult vonalvezetésű kialakítás könnyen illeszkedik nappalikba, hálószobákba, konyhákba, fürdőszobákba és irodákba. A kihajtható kialakításnak köszönhetően a fény pontosan oda irányítható, ahol szükség van rá, amit például képek, dekorációk vagy a helyiség konkrét részei megvilágításánál értékelhet.
Az integrált, 6,5 W teljesítményű LED fényforrás 780 lumen fényáramot biztosít, és lehetővé teszi a színhőmérséklet beállítását CCT kapcsolóval. Választhat meleg fehér fényt 2700K színhőmérséklettel a hangulatos légkör megteremtéséhez, 4000K-s, konyhákba vagy fürdőszobákba alkalmas, semleges fehér fényt, vagy 6500K-s, hideg fehér fényt, amely ideális munkahelyekre és irodákba. A lámpatest ráadásul TRIAC dimmer kompatibilis, így az világítás intenzitása az aktuális igényeknek megfelelően egyszerűen szabályozható.
A lámpatest teste alumíniumból készült, amely biztosítja a jó hőelvezetést és a hosszú élettartamot. A mikro prizmás műanyag diffúzor egyenletesen oszlatja el a fényt, és kellemesebb megvilágítást biztosít kellemetlen tükröződés nélkül. Előnye továbbá a 90°-ig terjedő kihajthatóság, aminek köszönhetően a fénysugár rugalmasan irányítható.
A lámpatest süllyesztett szerelésre szolgál, és 87 mm átmérőjű szerelőnyílást igényel. A teljes méretek 105 x 40 mm. Az élettartam akár 30 000 órát is elér, és a gyártó 3 év hosszabbított garanciát biztosít.
| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Csere számára | 60 W izzó |
| Diffúzor alapanyag | műanyag (PC) |
| Dimmelhető | IGEN |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Fényáram (?) | 780 lm |
| Garancia | 3 év |
| Színhőmérséklet (?) | 2700-6500 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | ø105 x 40 mm |
| Sugárzási szög (?) | 36° |
| Szerelőnyílás (?) | ø87 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 6,5 W |
| Termék színe | fekete |
| Test alapanyag | alumínium |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
