Fekete homlokzati LED lámpa Arrow 1W IP54
Leírás
Az ARROW homlokzati lámpatest modern, lekerekített kivitelben elegáns és funkcionális megoldást kínál kültéri és beltéri világításhoz. Az enyhén ívelt, fekete forma letisztult és visszafogott megjelenésű, ugyanakkor képes jelentősen hangsúlyozni a tér építészetét.
A lámpatest felfelé és lefelé is három ponton bocsát ki fényt, ami érdekes fényhatást kelt a falon, és dinamizmust kölcsönöz a térnek. A szűkebb fényszögnek köszönhetően a fény erőteljesebb, és jobban kiemeli a megvilágított felületet, amit különösen értékelni fog homlokzatokon, bejáratok környékén vagy teraszokon.
A lámpatest teste tartós alumínium és műanyag kombinációjából készült, átlátszó akril diffúzorral kiegészítve, amely egyenletes fényeloszlást biztosít. Az IP54 védettség védi a lámpatestet a portól és a fröccsenő víztől, így alkalmas kültéri használatra.
A beépített LED fényforrás 1 W teljesítménnyel meleg fehér fényt biztosít 3000K színhőmérséklettel, 480 lm fényárammal és 70°-os sugárzási szöggel. A fény kellemes, nem vakító, és ideális dekoratív, valamint tájékozódási világításhoz.
A lámpatest méretei: 170 mm széles, 80 mm magas és 40 mm mély. A LED fényforrás élettartama akár 30 000 óra, és a gyártó 2 év garanciát vállal.
Stílusos megoldás a homlokzat kiemelésére és lenyűgöző fényhangulat megteremtésére a ház környékén.
Hasonló termékek
| A fény színe | meleg fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag, akril |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram (?) | 480 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K |
| Lefedettség (?) | IP54 |
| Méretek | 170 x 80 x 40 mm |
| Sugárzási szög (?) | 70° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 1 W |
| Termék színe | fekete |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
