Fehér süllyesztett LED panel 60 x 60cm 40W IP65 Premium
Leírás
Fehér, 40 W teljesítményű álmennyezeti LED panel energiatakarékos és megbízható világítást biztosít magas 120 lm/W hatékonysággal és 4800 lm fényárammal. Kellemes fényt bocsát ki 4000 K színhőmérsékletű nappali fehér fényt, amely természetes hatású, és egyenletes megvilágítást biztosít a teljes területen, káprázás és kellemetlen villogás nélkül.
Az IP65 védettségű, tartós szerkezet a vízálló LED meghajtóval kombinálva lehetővé teszi a magasabb páratartalmú vagy poros környezetben való használatot. Megfelelő megoldás például vendéglátóipari egységek, zuhanyzók és öltözők, fitnesztermek, laboratóriumok, élelmiszeripari üzemek, autómosók vagy kültéri telepítések számára.
A LED-panel szabályozható miután kicserélték erre a szabályozható fényforrásra , amelyet az eredeti, nem szabályozható fényforrásra cseréltek. A csere után a lámpatest triac fényerő-szabályozóval vezérelhető. Azonban figyelembe kell venni, hogy a szabályozható fényforrás már nem rendelkezik ugyanolyan védelemmel, mint az eredeti meghajtó, ami csökkentheti a lámpatest általános IP-védelmét.
A minőségi alumínium keret hatékony hőelvezetést, azonnali zajmentes indítást és akár 50 000 órás hosszú élettartamot gondtalan működést biztosít minimális karbantartási költségekkel.




Négyzet alakú mennyezeti lámpa elsősorban a következőkre szolgál raszter mennyezeti kazetták mennyezetek, de lehet csatlakozzon a bármilyen rögzített mennyezetre alumíniummal keret ülősztrájkhoz.
A modern technológia, a nagy teljesítmény, a tartós kialakítás és a meghosszabbított 5 éves garancia ez a LED panelt ideális választássá teszi minden olyan helyen, ahol megbízható és minőségi világításra van szükség, még nehezebb körülmények között is.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | lakkozott alumínium |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 4800 lm |
| Garancia | 5 év |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP65 |
| Méretek | 595 x 595 x 32 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 112° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
