Fehér mennyezeti LED panel 62 x 62cm 16-35W Premium
Leírás
Prémium LED panel állítható teljesítményű és akár 140lm/W hatékonysággal nagyszerű áron. Ez a 16-35W teljesítményű és 62 x 62 cm méretű panel kiválóan alkalmas álmennyezeti alkalmazásokhoz. Könnyen beilleszthető kazettás mennyezetekbe, de gipszkartonba való beépítéshez vagy tégla mennyezetre való rögzítéshez vagy függesztéshez is rendelhető tartozékokkal.
Ez a modell egy DIP kapcsolóval rendelkezik a teljesítmény beállításához. Ez lehetővé teszi a kívánt 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W-os teljesítmény beállítását .
Ez a LED panel egy kiváló minőségű Lifud tápegységgel van ellátva kimeneti feszültség 28-42V tartománybanami miatt 5 év garanciát vállalunk.
A LED-panelt triac dimmerrel és 102284 tápegységgel vagy csak a Miboxer PL1 tápegységgel lehet tompítani.




A LED-panelek teljes teljesítménynél azonnal kigyulladnak. Nagy fényerősséget érnek el. Nem érzékenyek a gyakori kapcsolásra, és hosszú élettartamúak. Karbantartásmentes. Nem adnak kellemetlen hangokat. A hagyományos mennyezeti lámpákhoz képest nem melegednek túl, vékonyak, és az egyes LED-ek nem láthatók.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | C |
| Fényáram (?) | 2240 lm, 2520 lm, 2940 lm, 3500 lm, 3780 lm, 4340 lm, 4620 lm, 4900 lm |
| Garancia | 5 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<22 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 620 x 620 x 32 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 620 x 620 mm, 62 x 62 cm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 40°C |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 112° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
