Fehér mennyezeti LED panel 30 x 120cm 40W UGR Economy
Leírás
Süllyesztett LED panel 30 x 120 cm, 40 W teljesítménnyel energiatakarékos és megbízható világítási megoldást kínál 100 lm/W hatékonysággal és 4000 lm fényárammal. Az UGR mikroprízmás burkolatnak köszönhetően egyenletes fényt biztosít, és minimalizálja a kellemetlen tükröződést, amit különösen értékelni fog irodákban, tantermekben, rendelőkben vagy más olyan munkahelyeken, ahol fontos a vizuális kényelem.
A panel szerkezete kazettás álmennyezetekbe való beépítésre lett tervezve, de kiegészíthető tartozékokkal süllyesztett, gipszkartonba történő beépítéshez vagy függesztéshez. A vékony kialakítás a minőségi alumínium vázzal együtt hatékony hőelvezetést, hosszú élettartamot, valamint elegáns, diszkrét megjelenést biztosít, látható LED pontok nélkül.
A LED panel dimmelhető a következő cseréjével: ez a dimmelhető tápegység, amelyet a régi, nem dimmelhető tápegységre cserél. E csere után a lámpatest triakos dimmerrel vezérelhető.




A LED panel azonnali teljes teljesítményű indítással, csendes, zúgásmentes működéssel és akár 50 000 órás hosszú élettartammal jellemezhető. Nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra, nem melegszik túl, és nem igényel karbantartást, így hatékony megoldást jelent a mindennapi használatra. A kivitel megbízhatóságát a meghosszabbított, 3 éves garancia is megerősíti.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 4000 lm |
| Garancia | 3 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 295 x 1195 x 35 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 40°C |
| Shape | téglalap alakú |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
