Fehér mennyezeti lámpa Livo 300mm 2x E27 izzóhoz
Leírás
A LIVO mennyezeti lámpa fehér színben, egyszerű hengeres formájával és letisztult, modern, minimalista dizájnjával tűnik ki, amelynek köszönhetően jól illeszkedik a kortárs enteriőrökbe és exkluzív terekbe egyaránt. A teljesen fehér kivitel elegáns és visszafogott megjelenést kölcsönöz, így kiválóan kiegészíti a fürdőszobákat, előszobákat, tárolóhelyiségeket, erkélyeket, teraszokat vagy fedett kültéri tereket.
A készülék két E27 foglalattal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik LED izzók használatát, maximális teljesítményük 15 W. Ennek köszönhetően a fény intenzitása és színe könnyen beállítható az adott térhez és a kívánt hangulathoz igazodva. A csomagolás nem tartalmaz égőket. A magas IP54 védelem biztosítja a nedvesség- és porállóságot, így a lámpa megnövelt páratartalmú helyiségekben is használható.
A lámpatest átmérője 300 mm, magassága pedig 125 mm, így kompakt megjelenésű, ugyanakkor elegendő fényt biztosít a tér szokásos megvilágításához. A praktikus, forgatható diffúzor-tartó megkönnyíti a lámpa felszerelését és az izzók cseréjét. A minőségi kivitelezést 2 év garancia hangsúlyozza.
Hasonló termékek
| Anyag | fém, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 2 év |
| Lefedettség (?) | IP54 |
| Max. fogyasztás | 2 x 15 W |
| Méretek | ø300 x 125 mm |
| Shape | kerek |
| Termék színe | fehér |
| Türelem | E27 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
