Fehér függesztett LED panel 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Leírás
Prémium 60 x 60 cm-es függő LED panel állítható teljesítménnyel 16–35 W tartományban és magas, akár 130 lm/W fényhatékonysággal. A csomag tartalmaz egy elegáns drótköteles felfüggesztő rendszert is, amelynek köszönhetően a panel modern megjelenésű, és alkalmas irodákba, tárgyalókba, rendelőkbe, stúdiókba és más olyan helyiségekbe, ahol fontos a magas vizuális komfort.
Az UGR modell speciális mikroprizmás burával rendelkezik, amely egyenletes fényeloszlást biztosít és jelentősen csökkenti a kellemetlen tükröződést. Ezáltal a világítás kellemesebb a szemnek, még hosszabb ideig tartó bent tartózkodás esetén is.
Az integrált DIP kapcsolóval könnyedén beállíthatja a kívánt 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W teljesítményt, és a világítás intenzitását a tér adott igényeihez igazíthatja. A panel lehetővé teszi a meleg fehér fény (3000K), a természetes fehér fény (4000K) és a hideg fehér fény (6000K) kiválasztását.
A LED panel kiváló minőségű Lifud tápegységgel van felszerelve, amelynek kimeneti feszültsége 28–42 V, ami stabil működést és hosszú élettartamot biztosít 5 év garanciával.




A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nagy fényerővel rendelkezik, és nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra. Vékony kialakításának köszönhetően elegánsnak tűnik, nem melegszik túl, és az egyes LED diódák nem láthatók. Természetes a csendes és karbantartásmentes működés hosszú élettartammal.
A lámpatest alkalmas mindennapi, hosszan tartó világításra, körülbelül 10-12 órán keresztül naponta. A hosszabb folyamatos üzemeltetés befolyásolhatja a termék élettartamát és a garancia elvesztéséhez vezethet.
| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 4030 lumen, 2080 lumen, 2340 lumen, 2730 lumen, 3250 lumen, 3510 lumen, 4290 lumen, 4550 lumen |
| Garancia | 5 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 3000-6000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 595 x 595 x 35 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
