Fehér függesztett LED panel 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Leírás
Fehér, 30 x 120 cm-es, 40 W-os LED függő lámpatest energiatakarékos és megbízható világítást biztosít, 120 lm/W nagy hatékonysággal és 4 800 lm fényárammal. Kellemes, napfény fehér fényt 4000K színhőmérsékleten bocsát ki, amely természetes hatást kelt, és egyenletes megvilágítást biztosít a térben, vakítás és kellemetlen villogás nélkül. A csomag tartalmaz egy elegáns zsinóros függesztőrendszert is, amelynek köszönhetően a lámpatest modern és letisztult megjelenést kölcsönöz kereskedelmi és technikai helyiségekben.
IP65 védettségű strapabíró konstrukció vízálló LED meghajtóval kombinálva lehetővé teszi használatát magasabb páratartalmú vagy poros környezetben is. A függő LED panel alkalmas például vendéglátóhelyiségekbe, zuhanyzókba és öltözőkbe, fitnesztermekbe, laboratóriumokba, élelmiszeripari üzemekbe, autómosókba vagy más olyan helyekre, ahol megbízható és tartós világításra van szükség.
A LED panel fényerőszabályozható az eredeti, nem fényerőszabályozható meghajtó cseréje után egy kompatibilis fényerőszabályozható tápegységre. Ezután a lámpatest triakos dimmerrel vezérelhető. Fontos azonban figyelembe venni, hogy a fényerőszabályozható tápegység már nem érheti el ugyanazt az IP-védelmi szintet, mint az eredeti meghajtó, ami befolyásolhatja a lámpatest teljes védettségét.
A minőségi alumíniumkeret biztosítja a hatékony hőelvezetést, a nagy mechanikai ellenállást és a akár 50 000 órás hosszú élettartamot. A meghosszabbított 5 év garancia a megbízható működés és a minőségi kivitelezés garanciája.




A LED-panelek teljes teljesítménynél azonnal kigyulladnak. Nagy fényerősséget érnek el. Nem érzékenyek a gyakori kapcsolásra, és hosszú élettartamúak. Karbantartásmentes. Nem adnak kellemetlen hangokat. A hagyományos mennyezeti lámpákhoz képest nem melegednek túl, vékonyak, és az egyes LED-ek nem láthatók.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 4800 lm |
| Garancia | 5 év |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP65 |
| Méretek | 295 x 1195 x 35 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Shape | téglalap alakú |
| Sugárzási szög (?) | 112° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
