Fehér felületre szerelhető LED panel kerettel 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Leírás
Prémium LED panel állítható teljesítménnyel 16-35 W között és 130 lm/W fényhasznosítással nagyszerű áron. Az UGR modell egyedi mikroprizmás borítással rendelkezik, amely kiváló fényszórást biztosít és minimalizálja a kellemetlen tükröződést. Használható például tantermekben, rendelőkben vagy tervezőműtermekben.
A DIP kapcsoló segítségével nemcsak a kívánt teljesítményt - 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W-ot állíthatja be, hanem a fény színét is szükség szerint - meleg fehér (3000 K), semleges fehér (4000 K) vagy hideg fehér (6000 K).
A csomagban található egy alumíniumkeret, amely a panel mennyezetre történő rögzítésére szolgáló rögzítőelemként szolgál. A keret 4 részből áll, amelyek könnyen összeszerelhetők a belső L fogantyúk segítségével, így a keret nézeti oldaláról nem látszanak csavarok.
Ezt a LED panelt minőségi Lifud tápegységgel szállítjuk, amelynek kimeneti feszültsége 28-42V között van, és amelynek köszönhetően 5 év garanciát biztosítunk rá.




A modern technológia, a nagy teljesítmény, a tartós kialakítás és a ez a LED panelt ideális választássá teszi minden olyan helyen, ahol megbízható és minőségi világításra van szükség, még nehezebb körülmények között is.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | D |
| Fényáram (?) | 4030 lumen, 2080 lumen, 2340 lumen, 2730 lumen, 3250 lumen, 3510 lumen, 4290 lumen, 4550 lumen |
| Garancia | 5 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 3000-6000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 600 x 600 x 70 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
