Fehér falon kívüli LED panel kerettel 30 x 120cm 40W UGR Economy
Leírás
A legolcsóbb, mennyezetre szerelhető UGR LED panel 30 x 120 cm, 40 W teljesítménnyel, energiatakarékos és megbízható világítási megoldást kínál 100 lm/W hatékonysággal és 4000 lm fényárammal. Az UGR mikroprízmás burkolatnak köszönhetően egyenletes fényt biztosít, és minimalizálja a kellemetlen tükröződést, amit különösen értékelni fog irodákban, tantermekben, rendelőkben vagy más olyan munkahelyeken, ahol fontos a vizuális kényelem.
A csomagban található egy alumíniumkeret, amely a panel mennyezetre történő rögzítésére szolgáló rögzítőelemként szolgál. A keret 4 részből áll, amelyek könnyen összeszerelhetők a belső L fogantyúk segítségével, így a keret nézeti oldaláról nem látszanak csavarok.
A LED panel dimmelhető, ha kicseréli erre az dimmelhető tápra, amelyet a meglévő nem dimmelhető tápra cserél. Ezután a lámpatest egy triak dimmerrel vezérelhető.




A LED panel azonnali teljes teljesítményű indítással, csendes, zúgásmentes működéssel és akár 50 000 órás hosszú élettartammal jellemezhető. Nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra, nem melegszik túl, és nem igényel karbantartást, így hatékony megoldást jelent a mindennapi használatra. A kivitel megbízhatóságát a meghosszabbított, 3 éves garancia is megerősíti.
A LED lámpák tartós nappali világításra alkalmasak legfeljebb napi 10-12 órán át. Ennél hosszabb használat rövidíti az élettartamukat és garanciavesztéssel járhat.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 4000 lm |
| Garancia | 3 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 300 x 1200 x 70 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Shape | téglalap alakú |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 40 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
