Fehér beépíthető LED panel rugókkal 62 x 62cm 16-35W Premium
Leírás
Prémium LED panel 62 x 62 cm méretben kínál 16–35 W közötti állítható teljesítményt és magas, akár 140 lm/W fényhatékonyságot.
A csomag tartalmazza a beépített LED panelhez szükséges rögzítő klipeket a gipszkartonba való beépítéshez. A csomag 4 db konzolt tartalmaz a panel stabil és biztonságos rögzítéséhez.
A beépített DIP kapcsoló segítségével egyszerűen kiválasztható a kívánt teljesítmény 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, így a világítás intenzitása az adott térhez igazítható. A panel minőségi tápegység Lifud tápegységgel érkezik, 28–42 V kimeneti feszültséggel, amely megbízható működést és 5 év garanciával támogatott hosszú élettartamot biztosít.
A fényerő szabályozásának lehetősége triakos fényerőszabályzóval és 102284-es tápegységgel, vagy a MiBoxer PL1 tápegységével érhető el.




A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nagy fényerővel rendelkezik, és nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra. Vékony kialakításának köszönhetően elegánsnak tűnik, nem melegszik túl, és az egyes LED diódák nem láthatók. Természetes a csendes és karbantartásmentes működés hosszú élettartammal.
A lámpatest alkalmas mindennapi, hosszan tartó világításra, körülbelül 10-12 órán keresztül naponta. A hosszabb folyamatos üzemeltetés befolyásolhatja a termék élettartamát és a garancia elvesztéséhez vezethet.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | C |
| Fényáram (?) | 2240 lm, 2520 lm, 2940 lm, 3500 lm, 3780 lm, 4340 lm, 4620 lm, 4900 lm |
| Garancia | 5 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<22 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 620 x 620 x 32 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 620 x 620 mm, 62 x 62 cm |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 112° |
| Szerelőnyílás (?) | 605 x 605 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
