Fehér beépíthető LED panel rugókkal 60 x 60cm 16-35W UGR CRI Projekt
Leírás
Prémium 60 x 60 cm-es LED panel 16–35 W teljesítménytartománnyal és magas akár 140 lm/W fényhatékonysággal rendelkezik.
A csomag tartalmazza a beépített LED panelhez szükséges rögzítő klipeket a gipszkartonba való beépítéshez. A csomag 4 db konzolt tartalmaz a panel stabil és biztonságos rögzítéséhez.
Az UGR modell speciális mikroprizmás burával rendelkezik, amely egyenletes fényeloszlást biztosít és jelentősen csökkenti a kellemetlen tükröződést. Ezáltal a világítás kellemesebb a szemnek, még hosszabb ideig tartó bent tartózkodás esetén is.
Az integrált DIP kapcsolóval könnyedén beállíthatja a kívánt 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W teljesítményt, és a világítás intenzitását a tér adott igényeihez igazíthatja.
Nagy előnye továbbá a magas színvisszaadási minőség, 90 feletti CRI indexszel. A megvilágított tárgyak színei természetesnek és élethűnek tűnnek, amit különösen azokban a terekben fog értékelni, ahol a részletek pontos érzékelése és a maximális vizuális kényelem a hangsúly.
A LED panel kiváló minőségű Lifud tápegységgel van felszerelve, amelynek kimeneti feszültsége 28–42 V, ami stabil működést és hosszú élettartamot biztosít 5 év garanciával.
A fényerőszabályozási opció triac fényerőszabályzó és a 102284 tápegység, vagy a MiBoxer PL1 tápegységének használata esetén érhető el .




A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nagy fényerővel rendelkezik, és nem érzékeny az ismételt kapcsolgatásra. Vékony kialakításának köszönhetően elegánsnak tűnik, nem melegszik túl, és az egyes LED diódák nem láthatók. Természetes a csendes és karbantartásmentes működés hosszú élettartammal.
A lámpatest alkalmas mindennapi, hosszan tartó világításra, körülbelül 10-12 órán keresztül naponta. A hosszabb folyamatos üzemeltetés befolyásolhatja a termék élettartamát és a garancia elvesztéséhez vezethet.
| A fény színe | nappali fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM (a tápegység cseréje után IGEN) |
| Élethosszig tartó (?) | 50 000 óra |
| Energiaosztály | C |
| Fényáram (?) | 2240 lm, 2520 lm, 2940 lm, 3500 lm, 3780 lm, 4340 lm, 4620 lm, 4900 lm |
| Garancia | 5 év |
| Káprázási tényező (UGR) | UGR<19 |
| Színhőmérséklet (?) | 4000 K |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | 595 x 595 x 32 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Shape | négyzet |
| Sugárzási szög (?) | 85° |
| Szerelőnyílás (?) | 575 x 575 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >90Ra |
| Teljesítmény (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
