Fehér beépíthető kerek LED panel 300mm 24W CCT Economy+
Leírás
Az ár-érték arányú, kerek CCT Economy+ LED panel 24W teljesítménnyel és 303 mm átmérővel ideális megoldás mennyezeti vagy fali beépítéshez. A süllyesztett lámpatestek kategóriájába tartozik, és a rugóknak köszönhetően a telepítés gyors és egyszerű. A beszereléshez 275 mm átmérőjű furatot kell készíteni. A fehér kivitel visszafogottan mutat, és könnyen illeszkedik modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt.
A LED panel minőségi Cree márkájú SMD LED chipekkel van felszerelve, amelyek hosszú élettartamot, megbízható működést és egyenletes megvilágítást biztosítanak az egyes diódák látható pontjai nélkül. A 2640 lumen fényáram 120°-os sugárzási szöggel együtt kellemes és kellően széles megvilágítást biztosít otthonok, előszobák, irodák, konyhák, bemutatótermek, társalgók vagy tárgyalók számára.
Ennek a modellnek nagy előnye az integrált DIP kapcsoló a színhőmérséklet megváltoztatásához. Maga a telepítés előtt egyszerűen kiválaszthatja, hogy a 3000K hőmérsékletű meleg fehér fényt, a 4000K hőmérsékletű, semleges nappali fehér fényt vagy a 6500K hőmérsékletű hideg fehér fényt részesíti előnyben.
A minőségi tápegység és a tartós konstrukció hozzájárul a megbízható működéshez és a hosszú, akár 30 000 órás élettartamhoz. A LED panel azonnal teljes teljesítménnyel világít, nem érzékeny a gyakori kapcsolgatásra, nem ad ki kellemetlen hangokat, és a modern LED technológiának köszönhetően a hagyományos lámpatestekhez képest kevésbé melegszik fel. Előnye továbbá az alacsony energiafogyasztás és a karbantartásmentes működés.
A termékre 6 év extra garanciát vállalunk.

| A fény színe | meleg fehér, nappali fehér, hideg feher, választható CCT |
| Anyag | műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Dimmelhető | NEM |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram (?) | 2640 lm |
| Garancia | 6 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000-6500 K |
| LED chip típus (?) | LED SMD Cree |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Méretek | ø303 x 29,1 mm |
| Méretek szerinti besorolás | 300 x 300 mm |
| Munkahőmérséklet | -20°C akár 45°C |
| Shape | kerek |
| Sugárzási szög (?) | 120° |
| Szerelőnyílás (?) | ø275 mm |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 24 W |
| Termék színe | fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
