Ezüst vezeték nélküli kapucsengő P5760N konnektorba dugható USB-vel és jelismétlővel
Leírás
Az elegáns, matt ezüst színű P5760N vezeték nélküli csengő stílusos megjelenést, modern funkciókat és maximális praktikumot kínál. Közvetlenül a konnektorba dugható és a felesleges kábelek nélküli egyszerű telepítésének köszönhetően ideális lakásokba, családi házakba és irodákba egyaránt.
Az alapvető előny az integrált repeater funkció, amely lehetővé teszi a jel hatótávolságának több száz méterrel történő meghosszabbítását további kompatibilis vevőegységek segítségével. Ez a modell tökéletes választás olyan helyiségekbe, ahol a csengő távol van a bejárati kaputól, vagy többszintes épületekben. Természetesen akár 8 vezeték nélküli gomb csatlakoztatására is lehetőség van, amelyek mindegyikéhez más dallamot rendelhet.
A csengő 433,92 MHz frekvencián működik, és 16 különböző dallam közül lehet választani. A hangerő öt fokozatban, akár 85 dB-ig állítható, így könnyen testreszabhatja az intenzitást az Ön igényei szerint. A jobb áttekinthetőség érdekében a vevőegység és a gomb is rendelkezik optikai jelzéssel, amely megkönnyíti a csengés érzékelését zajos környezetben vagy csökkent hallású személyek számára.
A gombot CR2032 elem táplálja (a csomag része), és IP44 védettségű, így problémamentesen bírja a kültéri használatot kedvezőtlen időjárási körülmények között is. A fő egység praktikus kiegészítője a USB-C kimenet akár 20 W teljesítménnyel, amelynek köszönhetően kényelmesen tölthet apró elektronikai eszközöket – például telefont vagy okosórát – közvetlenül arról a konnektorról, amelybe a csengő be van dugva.
Ha egy elegáns megjelenésű, nagy hatótávolságú, és a jelismétlő és USB-töltés hozzáadott értékével rendelkező megbízható csengőt keres, a P5760N modell minden elvárásának megfelel.
| Átviteli frekvencia | 433MHz |
| Csengetés maximális hangereje | 85 dB |
| Dallamok száma | 16 |
| Főegység táplálása | AC 230V |
| Hangerő-szabályozás | IGEN, 5 szint |
| Méretek | 16 x 101 x 39 mm (gomb), 66 x 63 x 110 mm (csengő) |
| Nyomógomb IP-védettsége | IP44 |
| Nyomógomb táplálása | elemek (1× CR2032) |
| Optikai jelzés a csengőn | IGEN |
| Optikai jelzés a nyomógombon | IGEN |
| Reach | 180 m |
| Termék színe | ezüst |
| További nyomógomb hozzáadásának lehetősége | IGEN, max. 8 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
