Barna Lava fali lámpa füstszínű búrával G9 izzóhoz
Leírás
A falra szerelhető LAVA lámpa elegáns barna kivitelben, eredeti üveg lámpabúra, melyet a folyó láva szerkezete ihletett. A szabálytalan organikus forma jellegzetes dekoratív karaktert kölcsönöz a lámpatestnek, és lenyűgöző fény- és tükröződésjátékot hoz létre, amely kellemes légkört és egy csipetnyi luxust visz a belső térbe.
A lámpatest kialakítása ötvözi a barna árnyalatú fémtestet a füstös barna (konyak) kivitelű, dizájnos üveg lámpabúrával. A finoman színezett üveg elegánsnak tűnik, és egyúttal segít lágy és hangulatos világítást létrehozni, amely alkalmas modern glamour belső terekbe.
A lámpatest G9 foglalattal van felszerelve, maximum 8 W teljesítményű izzóhoz. Kompakt méreteinek és dekoratív megjelenésének köszönhetően kiválóan alkalmas kiegészítő világításként hálószobába, nappaliba, előszobába vagy tükör mellé.
A lámpatest teljes magassága 210 mm, szélessége 150 mm, és 200 mm-re áll el a faltól. Az IP20 védettség beltéri használatra szolgál. A gyártó 5 év hosszabbított garanciát biztosít.
Hasonló termékek
| Anyag | fém |
| Árnyék színe | konyak |
| Árnyékoló anyag | üveg |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Garancia | 5 év |
| Lefedettség (?) | IP20 |
| Max. fogyasztás | 8W |
| Méretek | 150 x 210 x 200 mm |
| Termék színe | barna |
| Türelem | G9 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
