Antracit homlokzati LED lámpa Arius 10W IP54
Leírás
A modern, minimalista ARIUS falikar ideális bejárati területek, teraszok vagy a ház homlokzatának megvilágítására. A felfelé és lefelé irányuló fény erőteljes fényhatást kelt, amely kiemeli az építészeti elemeket, és elegáns hangulatot kölcsönöz a térnek.
Az alumínium és műanyag antracit kivitelben készült szerkezet nagy tartósságot biztosít kültéri használatra. IP54 védelem védi a lámpatestet a portól és a fröccsenő víztől, így alkalmas a hosszú távú kültéri használatra. Az üveg diffúzor segít biztosítani az egyenletes fényeloszlást.
A beépített LED fényforrás akár 10 W teljesítménnyel 3000K színhőmérsékletű meleg fehér fényt bocsát ki, 480 lm fényárammal és 130°-os látószöggel. A kétoldalas világításnak köszönhetően a lámpatest alkalmas tájékozódási világításra, valamint a homlokzaton való dekoratív világítási hatás létrehozására.
A minimalista kialakítás lehetővé teszi a könnyű összehangolást a modern építészettel és a kombinálást az azonos sorozat más lámpatestjeivel. A lámpatest magassága 55 mm, szélessége 163 mm és mélysége 160 mm. A LED fényforrás élettartama akár 30 000 óra, és a gyártó 2 év garanciát vállal.
Ideális megoldás homlokzat, előterek vagy a ház környékének megvilágítására.
Hasonló termékek
| A fény színe | meleg fehér |
| Anyag | alumínium, műanyag |
| Bemeneti feszültség | AC 230 V |
| Élethosszig tartó (?) | 30 000 óra |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram (?) | 480 lm |
| Garancia | 2 év |
| Színhőmérséklet (?) | 3000 K |
| Lefedettség (?) | IP54 |
| Méretek | 163 x 55 x 160 mm |
| Sugárzási szög (?) | 130° |
| Színvisszaadási index (CRI) (?) | >80 Ra |
| Teljesítmény (?) | 10 W |
| Termék színe | antracit |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
